Time Planner:FAQ

From Olekdia Wiki
This page is a translated version of the page Time Planner:FAQ and the translation is 100% complete.

Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎polski • ‎português • ‎русский

Pytania o program

Kiedy będzie dostępna synchronizacja z kalendarzem Google?

Ponieważ parametry wydarzeń w Time Planner i Kalendarzu Google są kompletnie różne, jest praktycznie niemożliwe, aby stworzyć pełną synchronizację. Zamiast tego planujemy dodać opcję importu wydarzeń z Kalendarza, żeby wszystkie ważne daty zgromadzić w jednym miejscu. Pracujemy nad tym!

Po co aplikacji dostęp do kardy SD oraz zdjęć?

Ponieważ w programie jest funkcja kopii zapasowej (zapisywania i przywracania ustawień z pliku), aplikacja wymaga dostępu do kardy SD. Wolałbym dokładnie tak nazwać to uprawnienie, ale Sklep Play rozszerza nazwę i nic z tym nie mogę zrobić.

Time Planner nie korzysta z żadnych twoich mediów ani dokumentów, ponieważ do niczego ich nie potrzebuje. Nie używa też ani usług analityki, ani nie zbiera żadnych danych.

Możesz przeczytać więcej w naprawdę krótkiej Polityce Prywatności Time Plannera

Błąd "Czas rozpoczęcia musi być wcześniejszy niż czas zakończenia"

Na przykład jeśli spróbujesz wprowadzić aktywność trwającą od 22 do 7, program nie pozwoli na to i pokaże komunikat "Czas rozpoczęcia musi być wcześniejszy niż czas zakończenia". W zasadzie to nawet nie jest błąd, tylko ograniczenie, które musieliśmy wprowadzić, żeby system śledzący mógł poprawnie działać, kiedy zmienia się data. Cały czas szukamy lepszego rozwiązania, a kiedy je znajdziemy, funkcja zostanie naprawiona.
Możemy polecić takie obejście problemu: rozpocznij "Szybkie rejestrowanie" np. aktywności "Sen" o 22 i zatrzymaj o 7. W ten sposób czas zostanie dodany do podsumowania bez żadnych problemów.

Moje przypomnienia uruchamiają się godzinę wcześniej lub godzinę później w stosunku do zadanej godziny. Co jest nie tak?

To powszechny problem w urządzeniach na starszym Androidzie w niektórych miejscach w Rosji. Po prostu sprzedawcy nie aktualizują tabeli zmian stref czasowych po sprzedaży urządzeń, a Time Planner pracuje na najnowszej bazie.
Jeśli masz ten sam problem, musisz ustawić lokalizację na inne miasto w tej samej strefie czasowej. Na przykład, jeśli do tej pory w ustawieniach podałeś "+6 Jekaterynburg", zamień na "+6 Butan". Wszystko już powinno działać dobrze.

Przypomnienia nie działają właściwie. Co mogę zrobić?

Zwykle problem dotyczy telefonów chińskich dostawców, ponieważ modyfikują oni niektóre standardowe usługi Androida. Deweloperzy prawie nic nie mogą zrobić z tymi

"improwizacjami". Niestety – musisz poszukać instrukcji dla twojego urządzenia w internecie.

Jeśli masz Xiaomi Redmi Note 3, rozwiązanie znajdziesz tutaj: http://en.miui.com/thread-223704-1-1.html
Pamiętaj, że musisz nadać przypomnieniom wysoki priorytet (Ustawienia -> Przypomnienia -> Priorytet przypomnień -> Wysoki).

FAQ wersji PRO

Zapłaciłem za wersję Pro, ale program wygląda cały czas tak samo. Co powinienem zrobić?

Jeśli nie jesteś pewien, czy masz już wersję Pro, przejdź do Ustawień -> "Wersja Pro" i zobacz, czy widzisz komunikat o zainstalowanej wersji Pro. Jeśli tak, to wszystkie funkcje będą odblokowane.

Jeśli widzisz cały czas informację o zablokowanej wersji Pro, zrestartuj aplikację, ale całkowicie, usuwając ją też ze stosu ostatnich programów. jeśli to nie pomoże, możliwe, że płatność nie jest przetworzona. Google niekiedy odrzuca transakcję z niejasnych powodów. Odkryjesz to na liście zamówień w sklepie Play – sprawdź czy program jest na liście.

W każdym przypadku możemy zwrócić Ci pieniądze, żebyś przeprowadził proces płatności jeszcze raz.

Jeśli chcę użyć Time Plannera na kilku urządzeniach, to czy muszę kupić wersję Pro kilkukrotnie?

Nie, nie musisz. Aby korzystać z wersji Pro na kolejnych urządzeniach, wystarczy, że zalogujesz się na nich tym samym adresem e-mail, z którego dokonałeś zakupu. Po zalogowaniu zrestartuj Time Plannera, usuwając go ze stosu ostatnich aplikacji. Wtedy również na tym urządzeniu użyjesz wersji Pro.

Jak mogę zsynchronizować dane między różnymi urządzeniami?

Nie mamy serwerów, na których przechowywalibyśmy jakiekolwiek twoje dane, ale możesz użyć dane przesłane jako kopia zapasowa na konto Google. Zaloguj się na to samo konto na wszystkich urządzeniach. Ponieważ dane nie będą transferowane automatycznie, musisz stworzyć kopię ręcznie na 1. urządzeniu i "przywrócić" ją na 2. urządzeniu.

Przekazałem dotację i dostałem kod. Co dalej zrobić?

Zerknij na ten artykuł i odbierz swoją zniżkę na wersję Pro!

Jak mogę anulować subskrypcję?

Nie jestem odpowiedzialny za obsługę subskrypcji, które podlegają pod zasady subskrypcji Google Play. Tylko ty możesz ją anulować na swoim koncie Google. Tutaj znajdziesz oficjalną instrukcję, jak to zrobić. Odinstalowanie programu nie anuluje automatycznie subskrypcji.