ЧаПи про додаток Магія Інтуїції

From Olekdia Wiki
This page is a translated version of the page Magic Intuition:FAQ and the translation is 100% complete.

Other languages:
English • ‎español • ‎русский • ‎українська

ЧаПи про інтуїцію

Що таке інтуїція?

На думку Вікіпедії, інтуїція - це безпосереднє осягнення істини без логічного аналізу, що базується на уяві, емпатії та попередньому досвіді, «чуття», проникливість. Ми би додали, що це також і передчуття тих можливостей, які принесуть найкращі результати.

Як і коли краще займатися?

Намагайтеся "спіймати" перше, що спадає на думку; це щось на рівні почуттів, передчуття. Якщо воно вам підказало правильно, запам'ятайте ці відчуття. Ігноруйте думки на зразок "вже було 3 червоних поспіль", тут ви тренуєте не логіку. Найкраще займатися щодня, коли у вас буде вільна хвилинка, але обов'язково - в хорошому настрої і самопочутті.

Чим вгадування випадковостей допоможе розвитку інтуїції?

У цьому додатку "випадковості" генеруються перед початком гри, тому ви вгадуєте не стільки саму випадкову подію, як вже задану їх послідовність. Прямо як у житті: зазвичай ми робимо вибір типу "повірити - не повірити", "купити - продати", часто при цьому не знаючи абсолютно всіх можливих наслідків, при цьому бажаючи найкращих результатів; тут потрібні рішучість і гарна інтуїція.

Скільки треба займатися для стійкого результату?

Для досягнення кращих результатів варто займатися щодня, як мінімум поки не вичерпається параметр "Лінь" (див. вкладку "Профіль"). Як і у випадку з фізичними тренуваннями, важливо постійно підтримувати форму, - без цього показники погіршуються.

Коли можна побачити практичний результат?

Перші результати зазвичай видно вже за пару тижнів регулярних занять, а стійкі - за 2 місяці. Щоденні старанні тренування прискорюють цей процес.

Як це взагалі допоможе в житті?

Інтуїція, як і будь-який навик, може бути застосована в різних сферах життя, зокрема скрізь, де потрібно робити вибір: у бізнесі, в науці, в азартних іграх, у особистих відносинах. Розвинена інтуїція дозволить вибирати правильно і, що важливо, швидко.

Займаюся довго, результату немає. Що робити?

У цьому випадку дуже ймовірно, що ви зазвичай займаєтеся не в найбільш бадьорому та хорошому настрої, і, можливо, поки ще не визначили характер свого інтуїтивного імпульсу. Спробуйте наступного разу приступити до гри або в радісно-піднесеному, або ж навпаки, в схвильовано-переляканому настрої. Яскраві емоції сприяють яскравим проявам інтуїції. Згадайте, в екстремальних ситуаціях "шосте відчуття" сильно загострюється.